Companie

Detalii identificare

Nume firmăITAL GARDEN GIARDINERIA S.R.L.
Cod unic de înregistrare51384933 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025015199008
EUIDROONRC.J2025015199008
Data înființării04.03.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
4776
info-icon
Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea
Industrie
Comerț cu ridicata și cu amănuntul
SectorComerț cu amănuntul
Obiect activitateComerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și al hranei pentru acestea
CAEN secundare
0125
Cultivarea altor pomi fructiferi, a arbuștilor fructiferi, căpșunilor și a nuciferelor
, 
0130
Cultivarea plantelor pentru înmulțire
, 
4622
Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor
, 
4644
Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie și produse de întreținere
, 
4755
Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.
, 
7414
Alte activități de design specializat

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaVictoriei nr. 67, Oraş Chitila, Ilfov
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
69.494
Profit (Lei)
-9.289
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202569.494-9.289-77437.9023.47425.339-9.0891

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-13.37%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.67
Viteza rotație active
2.41

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-13.37%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-9.289 Lei
Indicator2025
Marjă profit net-13.37%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariat-9.289 Lei
Viteza rotație active
2.41
Viteza rotație stocuri
2.78
Durata medie încasare creanțe
1.52 zile
Indicator2025
Viteza rotație active2.41
Viteza rotație stocuri2.78
Durata medie încasare creanțe1.52 zile
Cifra de afaceri per salariat69.494 Lei
Lichiditate curentă
0.67
Lichiditate imediată
0.01
Pondere active imobilizate
12.06%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.67
Lichiditate imediată0.01
Pondere active imobilizate12.06%
Pondere active circulante87.94%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente