Companie

Detalii identificare

Nume firmăPREMIUM DENRON S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 51390706 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025015232006
EUIDROONRC.J2025015232006
Data înființării04.03.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
4712
info-icon
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Industrie
Comerț cu ridicata și cu amănuntul
SectorComerț cu amănuntul
Obiect activitateComerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
CAEN secundare
4751
Comerț cu amănuntul al textilelor
, 
4752
Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și al celor pentru vopsit
, 
4753
Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și al altor acoperitoare de podea
, 
4754
Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice
, 
4755
Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.
, 
4761
Comerț cu amănuntul al cărților
, 
4762
Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie
, 
4763
Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive
, 
4764
Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
, 
4769
Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a.

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaCucutei nr. 2, Loc. Roman | Municipiul Roman, Neamţ
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
510.100
Profit (Lei)
47.456
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025510.10047.4563.955148.5360196.19247.6561

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
9.3%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.58%
Lichiditate curentă
1.32
Viteza rotație active
2.6

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
9.3%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.58%
Profit net per salariat
47.456 Lei
Indicator2025
Marjă profit net9.3%
Marjă profit brut11.03%
Rentabilitatea capitalului (ROE)99.58%
Profit net per salariat47.456 Lei
Viteza rotație active
2.6
Viteza rotație stocuri
14.37
Durata medie încasare creanțe
103.32 zile
Indicator2025
Viteza rotație active2.6
Viteza rotație stocuri14.37
Durata medie încasare creanțe103.32 zile
Cifra de afaceri per salariat510.100 Lei
Lichiditate curentă
1.32
Lichiditate imediată
1.08
Pondere active imobilizate
0%
Indicator2025
Lichiditate curentă1.32
Lichiditate imediată1.08
Pondere active imobilizate0%
Pondere active circulante100%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente