Companie

Detalii identificare

Nume firmăPRĂVĂLIA CU DELICII S.R.L.
Cod unic de înregistrare51405459 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025016250007
EUIDROONRC.J2025016250007
Data înființării06.03.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
5611
info-icon
Restaurante
Industrie
Hoteluri și restaurante
SectorRestaurante și alte activități de servicii de alimentație
Obiect activitateRestaurante
CAEN secundare
1071
Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
, 
4683
Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
, 
4727
Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
, 
4941
Transporturi rutiere de mărfuri
, 
5210
Depozitări
, 
5612
Activități ale unităților mobile de alimentație
, 
5621
Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
, 
5622
Alte servicii de alimentație n.c.a.
, 
5640
Intermedieri pentru servicii de alimentație și de servire a băuturilor

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Iaşi, Sat Mironeasa com. Mironeasa, nr.1021
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
161.769
Profit (Lei)
-16.610
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025161.769-16.610-1.38426.40709.997-16.4101

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-10.27%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.38
Viteza rotație active
16.18

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-10.27%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-16.610 Lei
Indicator2025
Marjă profit net-10.27%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariat-16.610 Lei
Viteza rotație active
16.18
Viteza rotație stocuri
21.42
Durata medie încasare creanțe
0.77 zile
Indicator2025
Viteza rotație active16.18
Viteza rotație stocuri21.42
Durata medie încasare creanțe0.77 zile
Cifra de afaceri per salariat161.769 Lei
Lichiditate curentă
0.38
Lichiditate imediată
0.09
Pondere active imobilizate
0%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.38
Lichiditate imediată0.09
Pondere active imobilizate0%
Pondere active circulante100%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente