Companie

Detalii identificare

Nume firmăSELLHELP S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 51410714 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025016237002
EUIDROONRC.J2025016237002
Data înființării07.03.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
8292
info-icon
Activități de ambalare
Industrie
Activități de servicii administrative și activități de servicii-suport
SectorActivități de secretariat, servicii-suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor
Obiect activitateActivități de ambalare
CAEN secundare
4642
Comerț cu ridicata al îmbrăcăminții și încălțămintei
, 
5210
Depozitări

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaAurel Vlaicu nr. 299/6-299/7, Loc. Arad | Municipiul Arad, Arad

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
10.222.924
Profit (Lei)
231.998
Număr angajați
78
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202510.222.924231.99819.3335.567.3081.494.2834.154.608232.99878

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
2.27%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.57%
Lichiditate curentă
0.75
Viteza rotație active
1.81

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
2.27%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.57%
Profit net per salariat
2.974 Lei
Indicator2025
Marjă profit net2.27%
Marjă profit brut2.77%
Rentabilitatea capitalului (ROE)99.57%
Profit net per salariat2.974 Lei
Viteza rotație active
1.81
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
95.48 zile
Indicator2025
Viteza rotație active1.81
Viteza rotație stocuri0
Durata medie încasare creanțe95.48 zile
Cifra de afaceri per salariat131.063 Lei
Lichiditate curentă
0.75
Lichiditate imediată
0.75
Pondere active imobilizate
26.45%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.75
Lichiditate imediată0.75
Pondere active imobilizate26.45%
Pondere active circulante73.55%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente