Companie

Detalii identificare

Nume firmăCODE POWER ARCHITECT S.R.L.
Cod unic de înregistrare51411833 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025016510006
EUIDROONRC.J2025016510006
Data înființării07.03.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
6210
info-icon
Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Industrie
Telecomunicații; activități de programare și de consultanță în tehnologia informației; alte servicii informaționale
SectorActivități de programare și activități de consultanță în tehnologia informației
Obiect activitateActivități de realizare a softului la comandă (software orientat client)
CAEN secundare
5821
Activități de editare a jocurilor de calculator
, 
5829
Activități de editare a altor produse software
, 
6220
Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) al mijloacelor de calcul
, 
6290
Alte activități de servicii privind tehnologia informației
, 
6310
Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
, 
6391
Activități ale portalurilor web
, 
6392
Alte activități de servicii informaționale n.c.a.

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaBisericii nr. 36, Sat Protopopeşti | Comuna Tăcuta, Vaslui
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
497.896
Profit (Lei)
433.927
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025497.896433.92736.16121.9886.862449.153434.0271

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
87.15%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.98%
Lichiditate curentă
20.43
Viteza rotație active
1.09

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
87.15%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.98%
Profit net per salariat
433.927 Lei
Indicator2025
Marjă profit net87.15%
Marjă profit brut90.09%
Rentabilitatea capitalului (ROE)99.98%
Profit net per salariat433.927 Lei
Viteza rotație active
1.09
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
255.04 zile
Indicator2025
Viteza rotație active1.09
Viteza rotație stocuri0
Durata medie încasare creanțe255.04 zile
Cifra de afaceri per salariat497.896 Lei
Lichiditate curentă
20.43
Lichiditate imediată
20.43
Pondere active imobilizate
1.5%
Indicator2025
Lichiditate curentă20.43
Lichiditate imediată20.43
Pondere active imobilizate1.5%
Pondere active circulante98.5%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente