Companie

Detalii identificare

Nume firmăFAD INDUSTRY S.R.L.
Cod unic de înregistrare51414368 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025016708005
EUIDROONRC.J2025016708005
Data înființării07.03.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
9622
info-icon
Activități de tratament și înfrumusețare
Industrie
Alte activități de servicii
SectorAlte activități de servicii
Obiect activitateActivități de tratament și înfrumusețare
CAEN secundare
4778
Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
, 
4941
Transporturi rutiere de mărfuri
, 
5320
Alte activități poștale și de curier
, 
8559
Alte forme de învățământ n.c.a.
, 
9621
Activități de coafură și frizerie

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaRona De Sus nr. 154, Sat Rona De Sus | Comuna Rona De Sus, Maramureş

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
89.944
Profit (Lei)
22.333
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202589.94422.3331.86121.03610.33333.13622.4331

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
24.83%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.55%
Lichiditate curentă
1.58
Viteza rotație active
2.07

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
24.83%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.55%
Profit net per salariat
22.333 Lei
Indicator2025
Marjă profit net24.83%
Marjă profit brut26.04%
Rentabilitatea capitalului (ROE)99.55%
Profit net per salariat22.333 Lei
Viteza rotație active
2.07
Viteza rotație stocuri
103.38
Durata medie încasare creanțe
32.75 zile
Indicator2025
Viteza rotație active2.07
Viteza rotație stocuri103.38
Durata medie încasare creanțe32.75 zile
Cifra de afaceri per salariat89.944 Lei
Lichiditate curentă
1.58
Lichiditate imediată
1.53
Pondere active imobilizate
23.77%
Indicator2025
Lichiditate curentă1.58
Lichiditate imediată1.53
Pondere active imobilizate23.77%
Pondere active circulante76.23%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente