Companie

Detalii identificare

Nume firmăANDRE-CRIS TRANSPORT S.R.L.
Cod unic de înregistrare51424256 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025016941004
EUIDROONRC.J2025016941004
Data înființării10.03.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
4941
info-icon
Transporturi rutiere de mărfuri
Industrie
Transport și depozitare
SectorTransporturi terestre și transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi rutiere de mărfuri
CAEN secundare
4711
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
, 
4712
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
, 
4942
Servicii de mutare

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Olt, Sat Căzăneşti com. Verguleasa, str. Morii, nr.40
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
105.600
Profit (Lei)
-18.388
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025105.600-18.388-1.53230.513012.325-18.1881

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-17.41%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.4
Viteza rotație active
8.57

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-17.41%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-18.388 Lei
Indicator2025
Marjă profit net-17.41%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariat-18.388 Lei
Viteza rotație active
8.57
Viteza rotație stocuri
19.44
Durata medie încasare creanțe
0 zile
Indicator2025
Viteza rotație active8.57
Viteza rotație stocuri19.44
Durata medie încasare creanțe0 zile
Cifra de afaceri per salariat105.600 Lei
Lichiditate curentă
0.4
Lichiditate imediată
0.23
Pondere active imobilizate
0%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.4
Lichiditate imediată0.23
Pondere active imobilizate0%
Pondere active circulante100%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente