Companie

Detalii identificare

Nume firmăCLC UTILAJ EXPERT SRL
Cod unic de înregistrare51428630 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025017353002
EUIDROONRC.J2025017353002
Data înființării11.03.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
4312
info-icon
Lucrări de pregătire a terenului
Industrie
Construcții
SectorLucrări speciale de construcții
Obiect activitateLucrări de pregătire a terenului
CAEN secundare
4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
, 
4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
, 
4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaCiprian Porumbescu nr. 29B, Sat Corneşti | Comuna Miroslava, Iaşi
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
33.540
Profit (Lei)
292
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202533.5402922411.346011.8384921

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
0.87%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
59.35%
Lichiditate curentă
1.04
Viteza rotație active
2.83

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
0.87%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
59.35%
Profit net per salariat
292 Lei
Indicator2025
Marjă profit net0.87%
Marjă profit brut1.03%
Rentabilitatea capitalului (ROE)59.35%
Profit net per salariat292 Lei
Viteza rotație active
2.83
Viteza rotație stocuri
15.6
Durata medie încasare creanțe
31.18 zile
Indicator2025
Viteza rotație active2.83
Viteza rotație stocuri15.6
Durata medie încasare creanțe31.18 zile
Cifra de afaceri per salariat33.540 Lei
Lichiditate curentă
1.04
Lichiditate imediată
0.85
Pondere active imobilizate
0%
Indicator2025
Lichiditate curentă1.04
Lichiditate imediată0.85
Pondere active imobilizate0%
Pondere active circulante100%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente