Companie

Detalii identificare

Nume firmăDAVICONT EXPERT S.R.L.
Cod unic de înregistrare51429504 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025017412008
EUIDROONRC.J2025017412008
Data înființării11.03.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
6920
info-icon
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
Industrie
Activități profesionale, științifice și tehnice
SectorActivități juridice și de contabilitate
Obiect activitateActivități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
CAEN secundare
7020
Activități de consultanță în afaceri și management
, 
7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
, 
7499
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
, 
8210
Activități de secretariat și servicii-suport
, 
8299
Alte activități de servicii-suport pentru întreprinderi n.c.a.

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaEgretei nr. 5, Loc. Braşov | Municipiul Braşov, Braşov
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
194.524
Profit (Lei)
146.791
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025194.524146.79112.2334.7772.234149.201146.8911

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
75.46%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.93%
Lichiditate curentă
31.23
Viteza rotație active
1.28

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
75.46%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.93%
Profit net per salariat
146.791 Lei
Indicator2025
Marjă profit net75.46%
Marjă profit brut76.44%
Rentabilitatea capitalului (ROE)99.93%
Profit net per salariat146.791 Lei
Viteza rotație active
1.28
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
257.21 zile
Indicator2025
Viteza rotație active1.28
Viteza rotație stocuri0
Durata medie încasare creanțe257.21 zile
Cifra de afaceri per salariat194.524 Lei
Lichiditate curentă
31.23
Lichiditate imediată
31.23
Pondere active imobilizate
1.48%
Indicator2025
Lichiditate curentă31.23
Lichiditate imediată31.23
Pondere active imobilizate1.48%
Pondere active circulante98.52%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente