Companie

Detalii identificare

Nume firmăTRANSURBAN SERV SLANIC S.R.L.
Cod unic de înregistrare51440677 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025017845008
EUIDROONRC.J2025017845008
Data înființării12.03.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
4931
info-icon
Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic
Industrie
Transport și depozitare
SectorTransporturi terestre și transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic
CAEN secundare
4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
, 
4211
Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
, 
4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
, 
4312
Lucrări de pregătire a terenului
, 
4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
, 
4321
Lucrări de instalații electrice
, 
4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
, 
4323
Lucrări de izolații
, 
4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
, 
4350
Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaAlexandru Odobescu nr. 2, Loc. Slănic | Oraş Slănic, Prahova
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
779.359
Profit (Lei)
109.749
Număr angajați
13
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025779.359109.7499.146168.1457.1911.370.7031.209.74913

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
14.08%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
9.07%
Lichiditate curentă
8.15
Viteza rotație active
0.57

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
14.08%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
9.07%
Profit net per salariat
8.442 Lei
Indicator2025
Marjă profit net14.08%
Marjă profit brut16.84%
Rentabilitatea capitalului (ROE)9.07%
Profit net per salariat8.442 Lei
Viteza rotație active
0.57
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
2.24 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.57
Viteza rotație stocuri0
Durata medie încasare creanțe2.24 zile
Cifra de afaceri per salariat59.951 Lei
Lichiditate curentă
8.15
Lichiditate imediată
8.15
Pondere active imobilizate
0.52%
Indicator2025
Lichiditate curentă8.15
Lichiditate imediată8.15
Pondere active imobilizate0.52%
Pondere active circulante99.48%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente