Companie

Detalii identificare

Nume firmăTRUST VILLAGE BUILD S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 51488268 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025020177000
EUIDROONRC.J2025020177000
Data înființării20.03.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
4100
info-icon
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Industrie
Construcții
SectorConstrucții de clădiri
Obiect activitateLucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CAEN secundare
4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
, 
4312
Lucrări de pregătire a terenului
, 
4690
Comerț cu ridicata nespecializat
, 
4941
Transporturi rutiere de mărfuri
, 
6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
, 
6812
Dezvoltare (promovare) imobiliară
, 
6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaPrincipală nr. 1B, Sat Mălini | Comuna Mălini, Suceava

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
87.548
Profit (Lei)
22.835
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202587.54822.8351.9031.224.63501.248.47023.8351

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
26.08%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
95.8%
Lichiditate curentă
1.02
Viteza rotație active
0.07

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
26.08%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
95.8%
Profit net per salariat
22.835 Lei
Indicator2025
Marjă profit net26.08%
Marjă profit brut30.93%
Rentabilitatea capitalului (ROE)95.8%
Profit net per salariat22.835 Lei
Viteza rotație active
0.07
Viteza rotație stocuri
0.08
Durata medie încasare creanțe
388.51 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.07
Viteza rotație stocuri0.08
Durata medie încasare creanțe388.51 zile
Cifra de afaceri per salariat87.548 Lei
Lichiditate curentă
1.02
Lichiditate imediată
0.16
Pondere active imobilizate
0%
Indicator2025
Lichiditate curentă1.02
Lichiditate imediată0.16
Pondere active imobilizate0%
Pondere active circulante100%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente