Companie

Detalii identificare

Nume firmăNEK EXPRES TRANS S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 51502044 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025020830006
EUIDROONRC.J2025020830006
Data înființării24.03.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
4941
info-icon
Transporturi rutiere de mărfuri
Industrie
Transport și depozitare
SectorTransporturi terestre și transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi rutiere de mărfuri
CAEN secundare
2553
Operațiuni de mecanică generală
, 
4621
Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
, 
4631
Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor
, 
4672
Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
, 
4681
Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate
, 
4683
Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
, 
4939
Alte transporturi terestre de călători n.c.a.
, 
4942
Servicii de mutare
, 
5221
Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
, 
5224
Manipulări

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Galaţi, Sat Iveşti com. Iveşti, str. Gen. Eremia Grigorescu, nr.828
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
8.223
Profit (Lei)
-69.220
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
20258.223-69.220-5.768329.731252.1708.341-69.2201

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-841.79%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.03
Viteza rotație active
0.03

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-841.79%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-69.220 Lei
Indicator2025
Marjă profit net-841.79%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariat-69.220 Lei
Viteza rotație active
0.03
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
714.55 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.03
Viteza rotație stocuri0
Durata medie încasare creanțe714.55 zile
Cifra de afaceri per salariat8.223 Lei
Lichiditate curentă
0.03
Lichiditate imediată
0.03
Pondere active imobilizate
96.8%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.03
Lichiditate imediată0.03
Pondere active imobilizate96.8%
Pondere active circulante3.2%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente