Companie

Detalii identificare

Nume firmăGLORY DAYS S.R.L.
Cod unic de înregistrare51503244 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025020786006
EUIDROONRC.J2025020786006
Data înființării24.03.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
5621
info-icon
Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
Industrie
Hoteluri și restaurante
SectorRestaurante și alte activități de servicii de alimentație
Obiect activitateActivități de alimentație (catering) pentru evenimente
CAEN secundare
4711
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
, 
4727
Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
, 
4932
Transporturi terestre de pasageri, ocazionale
, 
4933
Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
, 
4941
Transporturi rutiere de mărfuri
, 
5320
Alte activități poștale și de curier
, 
5611
Restaurante
, 
5612
Activități ale unităților mobile de alimentație
, 
5622
Alte servicii de alimentație n.c.a.
, 
5630
Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaGheorghe Doja nr. 125A, Loc. Suceava | Municipiul Suceava, Suceava
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
9.515
Profit (Lei)
274
Număr angajați
0
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
20259.5152742358.94844.29414.9894740

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
2.88%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
57.81%
Lichiditate curentă
0.25
Viteza rotație active
0.16

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
2.88%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
57.81%
Profit net per salariat
n/a
Indicator2025
Marjă profit net2.88%
Marjă profit brut3.35%
Rentabilitatea capitalului (ROE)57.81%
Profit net per salariatn/a
Viteza rotație active
0.16
Viteza rotație stocuri
0.89
Durata medie încasare creanțe
69.97 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.16
Viteza rotație stocuri0.89
Durata medie încasare creanțe69.97 zile
Cifra de afaceri per salariatn/a
Lichiditate curentă
0.25
Lichiditate imediată
0.07
Pondere active imobilizate
74.72%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.25
Lichiditate imediată0.07
Pondere active imobilizate74.72%
Pondere active circulante25.28%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente