Companie

Detalii identificare

Nume firmăDECEBAL VET S.R.L.
Cod unic de înregistrare51529414 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025022139000
EUIDROONRC.J2025022139000
Data înființării27.03.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
7500
info-icon
Activități veterinare
Industrie
Activități profesionale, științifice și tehnice
SectorActivități veterinare
Obiect activitateActivități veterinare
CAEN secundare
4638
Comerț cu ridicata specializat al altor alimente
, 
4773
Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice
, 
4776
Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și al hranei pentru acestea

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Bihor, mun. Oradea, Bld. Decebal, nr.34
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
186.864
Profit (Lei)
36.940
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025186.86436.9403.07839.457076.59737.1401

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
19.77%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.46%
Lichiditate curentă
1.94
Viteza rotație active
2.44

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
19.77%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.46%
Profit net per salariat
36.940 Lei
Indicator2025
Marjă profit net19.77%
Marjă profit brut20.75%
Rentabilitatea capitalului (ROE)99.46%
Profit net per salariat36.940 Lei
Viteza rotație active
2.44
Viteza rotație stocuri
3.27
Durata medie încasare creanțe
0 zile
Indicator2025
Viteza rotație active2.44
Viteza rotație stocuri3.27
Durata medie încasare creanțe0 zile
Cifra de afaceri per salariat186.864 Lei
Lichiditate curentă
1.94
Lichiditate imediată
0.49
Pondere active imobilizate
0%
Indicator2025
Lichiditate curentă1.94
Lichiditate imediată0.49
Pondere active imobilizate0%
Pondere active circulante100%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente