Companie

Detalii identificare

Nume firmăCAFÉ DU PROTEIN S.R.L.
Cod unic de înregistrare51537158 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025022294002
EUIDROONRC.J2025022294002
Data înființării27.03.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
5630
info-icon
Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Industrie
Hoteluri și restaurante
SectorRestaurante și alte activități de servicii de alimentație
Obiect activitateBaruri și alte activități de servire a băuturilor
CAEN secundare
1039
Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.
, 
4619
Intermedieri în comerțul cu produse diverse
, 
4725
Comerț cu amănuntul al băuturilor
, 
8551
Învățământ în domeniul sportiv și recreațional

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Ilfov, orş. Voluntari, Bld. Pipera, nr.1-Viii
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
131.708
Profit (Lei)
-48.603
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025131.708-48.603-4.05091.96918.42525.141-48.4031

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-36.9%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.27
Viteza rotație active
3.02

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-36.9%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-48.603 Lei
Indicator2025
Marjă profit net-36.9%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariat-48.603 Lei
Viteza rotație active
3.02
Viteza rotație stocuri
8.21
Durata medie încasare creanțe
5.52 zile
Indicator2025
Viteza rotație active3.02
Viteza rotație stocuri8.21
Durata medie încasare creanțe5.52 zile
Cifra de afaceri per salariat131.708 Lei
Lichiditate curentă
0.27
Lichiditate imediată
0.1
Pondere active imobilizate
42.29%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.27
Lichiditate imediată0.1
Pondere active imobilizate42.29%
Pondere active circulante57.71%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente