Companie

Detalii identificare

Nume firmăMIRA GREEN DESIGN S.R.L.
Cod unic de înregistrare51544759 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025023021001
EUIDROONRC.J2025023021001
Data înființării31.03.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
8130
info-icon
Activități de întreținere peisagistică
Industrie
Activități de servicii administrative și activități de servicii-suport
SectorActivități de peisagistică și servicii pentru clădiri
Obiect activitateActivități de întreținere peisagistică
CAEN secundare
4331
Lucrări de ipsoserie
, 
4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
, 
4335
Alte lucrări de finisare
, 
4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
, 
4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
, 
4391
Activități de zidărie
, 
4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
, 
8123
Alte activități de curățenie

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Galaţi, Sat Adam com. Drăguşeni, str. Căpitan Adam Moviliţa, nr.7
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
399.153
Profit (Lei)
166.689
Număr angajați
2
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025399.153166.68913.89186.74499.148154.485166.8892

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
41.76%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.88%
Lichiditate curentă
1.78
Viteza rotație active
1.57

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
41.76%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.88%
Profit net per salariat
83.345 Lei
Indicator2025
Marjă profit net41.76%
Marjă profit brut43.59%
Rentabilitatea capitalului (ROE)99.88%
Profit net per salariat83.345 Lei
Viteza rotație active
1.57
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
127.13 zile
Indicator2025
Viteza rotație active1.57
Viteza rotație stocuri0
Durata medie încasare creanțe127.13 zile
Cifra de afaceri per salariat199.577 Lei
Lichiditate curentă
1.78
Lichiditate imediată
1.78
Pondere active imobilizate
39.09%
Indicator2025
Lichiditate curentă1.78
Lichiditate imediată1.78
Pondere active imobilizate39.09%
Pondere active circulante60.91%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente