Companie

Detalii identificare

Nume firmăABL FINANCIAL IT CONSULTING S.R.L.
Cod unic de înregistrare51553269 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025023383002
EUIDROONRC.J2025023383002
Data înființării01.04.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
6220
info-icon
Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
Industrie
Telecomunicații; activități de programare și de consultanță în tehnologia informației; alte servicii informaționale
SectorActivități de programare și activități de consultanță în tehnologia informației
Obiect activitateActivități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) al mijloacelor de calcul
CAEN secundare
6210
Activități de realizare a softului la comandă (software orientat client)
, 
6290
Alte activități de servicii privind tehnologia informației
, 
6310
Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
, 
6391
Activități ale portalurilor web
, 
7020
Activități de consultanță în afaceri și management
, 
7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
, 
7330
Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
, 
7499
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
, 
8110
Activități de servicii-suport combinate
, 
8210
Activități de secretariat și servicii-suport

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Ilfov, orş. Popeşti-Leordeni, Şos. Olteniţei, nr.11A, bl.g1, Et.6, ap.36
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
219.155
Profit (Lei)
118.288
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025219.155118.2889.8579.7496.822121.415118.4881

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
53.97%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.83%
Lichiditate curentă
12.45
Viteza rotație active
1.71

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
53.97%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.83%
Profit net per salariat
118.288 Lei
Indicator2025
Marjă profit net53.97%
Marjă profit brut54.98%
Rentabilitatea capitalului (ROE)99.83%
Profit net per salariat118.288 Lei
Viteza rotație active
1.71
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
162.04 zile
Indicator2025
Viteza rotație active1.71
Viteza rotație stocuri0
Durata medie încasare creanțe162.04 zile
Cifra de afaceri per salariat219.155 Lei
Lichiditate curentă
12.45
Lichiditate imediată
12.45
Pondere active imobilizate
5.32%
Indicator2025
Lichiditate curentă12.45
Lichiditate imediată12.45
Pondere active imobilizate5.32%
Pondere active circulante94.68%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente