Companie

Detalii identificare

Nume firmăRS-DESIGN S.R.L.
Cod unic de înregistrare51559881 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025023726003
EUIDROONRC.J2025023726003
Data înființării01.04.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
7311
info-icon
Activități ale agențiilor de publicitate
Industrie
Activități profesionale, științifice și tehnice
SectorPublicitate, activități de studiere a pieței și relații publice
Obiect activitateActivități ale agențiilor de publicitate
CAEN secundare
1628
Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite
, 
1812
Alte activități de tipărire n.c.a.
, 
2599
Fabricarea altor articole din metal n.c.a.
, 
2920
Producția de caroserii pentru autovehicule; fabricarea de remorci și semiremorci
, 
3240
Fabricarea jocurilor și jucăriilor
, 
3514
Distribuția energiei electrice
, 
3811
Colectarea deșeurilor nepericuloase
, 
3821
Recuperarea materialelor reciclabile
, 
3822
Producția de energie (electrică sau termică) prin tratarea deșeurilor (inclusiv prin incinerare)
, 
3823
Alte activități de tratare a deșeurilor

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Ilfov, Sat Roşu com. Chiajna, str. Crinului, nr.46E, Et.1, ap.9
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
82.314
Profit (Lei)
24.612
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202582.31424.6122.05115.23116.11522.17924.8121

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
29.9%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.19%
Lichiditate curentă
1.46
Viteza rotație active
2.15

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
29.9%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.19%
Profit net per salariat
24.612 Lei
Indicator2025
Marjă profit net29.9%
Marjă profit brut30.88%
Rentabilitatea capitalului (ROE)99.19%
Profit net per salariat24.612 Lei
Viteza rotație active
2.15
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
81.99 zile
Indicator2025
Viteza rotație active2.15
Viteza rotație stocuri0
Durata medie încasare creanțe81.99 zile
Cifra de afaceri per salariat82.314 Lei
Lichiditate curentă
1.46
Lichiditate imediată
1.46
Pondere active imobilizate
42.08%
Indicator2025
Lichiditate curentă1.46
Lichiditate imediată1.46
Pondere active imobilizate42.08%
Pondere active circulante57.92%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente