Companie

Detalii identificare

Nume firmăLEGUMIX DAVSTORE S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 51572015 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025024314007
EUIDROONRC.J2025024314007
Data înființării03.04.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
4711
info-icon
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Industrie
Comerț cu ridicata și cu amănuntul
SectorComerț cu amănuntul
Obiect activitateComerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
CAEN secundare
1039
Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.
, 
1101
Distilarea, rafinarea și mixarea băuturilor alcoolice
, 
1102
Fabricarea vinurilor din struguri
, 
1107
Producția de băuturi răcoritoare nealcoolice; producția de ape minerale și alte ape îmbuteliate
, 
4631
Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor
, 
4632
Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și moluște
, 
4633
Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile
, 
4634
Comerț cu ridicata al băuturilor
, 
4635
Comerț cu ridicata al produselor din tutun
, 
4636
Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Iaşi, mun. Iaşi, str. Muntenimii, nr.4, bl.591, Et.parter
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
810.680
Profit (Lei)
13.258
Număr angajați
3
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025810.68013.2581.105163.4340176.89213.4583

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
1.64%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.51%
Lichiditate curentă
1.08
Viteza rotație active
4.58

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
1.64%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.51%
Profit net per salariat
4.419 Lei
Indicator2025
Marjă profit net1.64%
Marjă profit brut1.85%
Rentabilitatea capitalului (ROE)98.51%
Profit net per salariat4.419 Lei
Viteza rotație active
4.58
Viteza rotație stocuri
4.87
Durata medie încasare creanțe
0 zile
Indicator2025
Viteza rotație active4.58
Viteza rotație stocuri4.87
Durata medie încasare creanțe0 zile
Cifra de afaceri per salariat270.227 Lei
Lichiditate curentă
1.08
Lichiditate imediată
0.06
Pondere active imobilizate
0%
Indicator2025
Lichiditate curentă1.08
Lichiditate imediată0.06
Pondere active imobilizate0%
Pondere active circulante100%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente