Companie

Detalii identificare

Nume firmăAGT LOGISTICS S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 51583383 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025024800007
EUIDROONRC.J2025024800007
Data înființării04.04.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
4941
info-icon
Transporturi rutiere de mărfuri
Industrie
Transport și depozitare
SectorTransporturi terestre și transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi rutiere de mărfuri
CAEN secundare
5224
Manipulări
, 
5231
Activități de intermediere pentru transportul de marfă

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Tulcea, Sat Greci com. Greci, str. Carabalu, nr.13
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
160.565
Profit (Lei)
-17.768
Număr angajați
0
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025160.565-17.768-1.48196.22546.87331.783-17.5680

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-11.07%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.33
Viteza rotație active
2.04

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-11.07%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
n/a
Indicator2025
Marjă profit net-11.07%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariatn/a
Viteza rotație active
2.04
Viteza rotație stocuri
757.38
Durata medie încasare creanțe
70.15 zile
Indicator2025
Viteza rotație active2.04
Viteza rotație stocuri757.38
Durata medie încasare creanțe70.15 zile
Cifra de afaceri per salariatn/a
Lichiditate curentă
0.33
Lichiditate imediată
0.33
Pondere active imobilizate
59.59%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.33
Lichiditate imediată0.33
Pondere active imobilizate59.59%
Pondere active circulante40.41%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente