Companie

Detalii identificare

Nume firmăCRIS VALI FOREST S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 51594919 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025025338004
EUIDROONRC.J2025025338004
Data înființării08.04.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
4941
info-icon
Transporturi rutiere de mărfuri
Industrie
Transport și depozitare
SectorTransporturi terestre și transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi rutiere de mărfuri
CAEN secundare
0220
Exploatarea forestieră
, 
4683
Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcție și echipamentelor sanitare

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Bihor, Sat Dobreşti com. Dobreşti, Dobreşti, nr.40
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
1.008.681
Profit (Lei)
53.865
Număr angajați
2
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
20251.008.68153.8654.489388.2250442.29054.0652

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
5.34%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.63%
Lichiditate curentă
1.14
Viteza rotație active
2.28

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
5.34%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.63%
Profit net per salariat
26.933 Lei
Indicator2025
Marjă profit net5.34%
Marjă profit brut8.19%
Rentabilitatea capitalului (ROE)99.63%
Profit net per salariat26.933 Lei
Viteza rotație active
2.28
Viteza rotație stocuri
7.24
Durata medie încasare creanțe
103.54 zile
Indicator2025
Viteza rotație active2.28
Viteza rotație stocuri7.24
Durata medie încasare creanțe103.54 zile
Cifra de afaceri per salariat504.341 Lei
Lichiditate curentă
1.14
Lichiditate imediată
0.78
Pondere active imobilizate
0%
Indicator2025
Lichiditate curentă1.14
Lichiditate imediată0.78
Pondere active imobilizate0%
Pondere active circulante100%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente