Companie

Detalii identificare

Nume firmăLMY LIMITED SERV S.R.L.
Cod unic de înregistrare51610100 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025026020003
EUIDROONRC.J2025026020003
Data înființării09.04.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
9531
info-icon
Repararea și întreținerea autovehiculelor
Industrie
Alte activități de servicii
SectorRepararea și întreținerea calculatoarelor, a articolelor personale și de uz gospodăresc, a autovehiculelor și motocicletelor
Obiect activitateRepararea și întreținerea autovehiculelor
CAEN secundare
4672
Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
, 
4752
Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și al celor pentru vopsit
, 
4782
Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
, 
5612
Activități ale unităților mobile de alimentație
, 
5630
Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaGoarnei nr. 4, Oraş Breaza, Prahova
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
2.527
Profit (Lei)
-37.840
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
20252.527-37.840-3.15348.4848.7792.065-37.6401

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-1497.43%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.04
Viteza rotație active
0.23

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-1497.43%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-37.840 Lei
Indicator2025
Marjă profit net-1497.43%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariat-37.840 Lei
Viteza rotație active
0.23
Viteza rotație stocuri
24.53
Durata medie încasare creanțe
49.4 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.23
Viteza rotație stocuri24.53
Durata medie încasare creanțe49.4 zile
Cifra de afaceri per salariat2.527 Lei
Lichiditate curentă
0.04
Lichiditate imediată
0.04
Pondere active imobilizate
80.96%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.04
Lichiditate imediată0.04
Pondere active imobilizate80.96%
Pondere active circulante19.04%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente