Companie

Detalii identificare

Nume firmăAURA ŞOVA ART STUDIO S.R.L.
Cod unic de înregistrare51625373 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025026772007
EUIDROONRC.J2025026772007
Data înființării11.04.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
9020
info-icon
Activități de interpretare artistică (spectacole)
Industrie
Activități de spectacole, culturale, sportive și recreative
SectorActivități de creație și interpretare artistică
Obiect activitateActivități de interpretare artistică (spectacole)
CAEN secundare
4769
Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a.
, 
6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
, 
7111
Activități de arhitectură
, 
7311
Activități ale agențiilor de publicitate
, 
7312
Servicii de reprezentare media
, 
7413
Activități de design de interior
, 
7414
Alte activități de design specializat
, 
7722
Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a.
, 
7739
Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.
, 
8552
Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice etc.)

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Bacău, Sat Poduri com. Poduri, str. Speranţei, nr.27

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
113.500
Profit (Lei)
12.941
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025113.50012.9411.07825.8305.92433.04713.1411

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
11.4%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.48%
Lichiditate curentă
1.28
Viteza rotație active
2.91

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
11.4%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.48%
Profit net per salariat
12.941 Lei
Indicator2025
Marjă profit net11.4%
Marjă profit brut12.38%
Rentabilitatea capitalului (ROE)98.48%
Profit net per salariat12.941 Lei
Viteza rotație active
2.91
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
20.24 zile
Indicator2025
Viteza rotație active2.91
Viteza rotație stocuri0
Durata medie încasare creanțe20.24 zile
Cifra de afaceri per salariat113.500 Lei
Lichiditate curentă
1.28
Lichiditate imediată
1.28
Pondere active imobilizate
15.2%
Indicator2025
Lichiditate curentă1.28
Lichiditate imediată1.28
Pondere active imobilizate15.2%
Pondere active circulante84.8%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente