Companie

Detalii identificare

Nume firmăATN PERFORMANCE EXPRESS S.R.L.
Cod unic de înregistrare51628086 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025026872008
EUIDROONRC.J2025026872008
Data înființării14.04.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
9531
info-icon
Repararea și întreținerea autovehiculelor
Industrie
Alte activități de servicii
SectorRepararea și întreținerea calculatoarelor, a articolelor personale și de uz gospodăresc, a autovehiculelor și motocicletelor
Obiect activitateRepararea și întreținerea autovehiculelor
CAEN secundare
3821
Recuperarea materialelor reciclabile
, 
4671
Comerț cu ridicata al autovehiculelor
, 
4672
Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
, 
4690
Comerț cu ridicata nespecializat
, 
4712
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
, 
4781
Comerț cu amănuntul al autovehiculelor
, 
4782
Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
, 
5221
Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Prahova, Sat Izvoarele com. Izvoarele, nr.554A

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
89.962
Profit (Lei)
-1.461
Număr angajați
0
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202589.962-1.461-12229.77513.07115.443-1.2610

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-1.62%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.52
Viteza rotație active
3.16

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-1.62%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
n/a
Indicator2025
Marjă profit net-1.62%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariatn/a
Viteza rotație active
3.16
Viteza rotație stocuri
20.14
Durata medie încasare creanțe
0 zile
Indicator2025
Viteza rotație active3.16
Viteza rotație stocuri20.14
Durata medie încasare creanțe0 zile
Cifra de afaceri per salariatn/a
Lichiditate curentă
0.52
Lichiditate imediată
0.37
Pondere active imobilizate
45.84%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.52
Lichiditate imediată0.37
Pondere active imobilizate45.84%
Pondere active circulante54.16%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente