Companie

Detalii identificare

Nume firmăSOLIVITA HEALTH S.R.L.
Cod unic de înregistrare51628680 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025026757000
EUIDROONRC.J2025026757000
Data înființării14.04.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
4791
info-icon
Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
Industrie
Comerț cu ridicata și cu amănuntul
SectorComerț cu amănuntul
Obiect activitateIntermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
CAEN secundare
4727
Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaDoamna Stanca nr. 55C, Sat Şelimbăr | Comuna Şelimbăr, Sibiu
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
83.500
Profit (Lei)
779
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202583.5007796535.729036.7089791

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
0.93%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
79.57%
Lichiditate curentă
1.03
Viteza rotație active
2.27

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
0.93%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
79.57%
Profit net per salariat
779 Lei
Indicator2025
Marjă profit net0.93%
Marjă profit brut1.93%
Rentabilitatea capitalului (ROE)79.57%
Profit net per salariat779 Lei
Viteza rotație active
2.27
Viteza rotație stocuri
3.75
Durata medie încasare creanțe
20.98 zile
Indicator2025
Viteza rotație active2.27
Viteza rotație stocuri3.75
Durata medie încasare creanțe20.98 zile
Cifra de afaceri per salariat83.500 Lei
Lichiditate curentă
1.03
Lichiditate imediată
0.4
Pondere active imobilizate
0%
Indicator2025
Lichiditate curentă1.03
Lichiditate imediată0.4
Pondere active imobilizate0%
Pondere active circulante100%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente