Companie

Detalii identificare

Nume firmăDUSERT S.R.L.
Cod unic de înregistrare51637343 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025027157005
EUIDROONRC.J2025027157005
Data înființării15.04.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
4724
info-icon
Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase
Industrie
Comerț cu ridicata și cu amănuntul
SectorComerț cu amănuntul
Obiect activitateComerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase
CAEN secundare
1071
Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
, 
1082
Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase
, 
1083
Prelucrarea ceaiului și cafelei
, 
4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
, 
4312
Lucrări de pregătire a terenului
, 
4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
, 
4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
, 
4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
, 
4335
Alte lucrări de finisare
, 
4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaBogdăniţa nr. 4, Sat Bogdăneşti | Comuna Bogdăneşti, Suceava
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
55.942
Profit (Lei)
-42.891
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202555.942-42.891-3.574202.969106.95353.325-42.6911

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-76.67%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.26
Viteza rotație active
0.35

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-76.67%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-42.891 Lei
Indicator2025
Marjă profit net-76.67%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariat-42.891 Lei
Viteza rotație active
0.35
Viteza rotație stocuri
1.31
Durata medie încasare creanțe
-13.64 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.35
Viteza rotație stocuri1.31
Durata medie încasare creanțe-13.64 zile
Cifra de afaceri per salariat55.942 Lei
Lichiditate curentă
0.26
Lichiditate imediată
0.05
Pondere active imobilizate
66.73%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.26
Lichiditate imediată0.05
Pondere active imobilizate66.73%
Pondere active circulante33.27%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente