Companie

Detalii identificare

Nume firmăMSL TAX ADVISOR S.R.L.
Cod unic de înregistrare51646198 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025027737009
EUIDROONRC.J2025027737009
Data înființării16.04.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
6920
info-icon
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
Industrie
Activități profesionale, științifice și tehnice
SectorActivități juridice și de contabilitate
Obiect activitateActivități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
CAEN secundare
1812
Alte activități de tipărire n.c.a.
, 
6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
, 
6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
, 
6832
Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract
, 
7020
Activități de consultanță în afaceri și management
, 
7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
, 
7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
, 
7499
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
, 
7820
Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane
, 
8210
Activități de secretariat și servicii-suport

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Bacău, Sat Valea Budului com. Mărgineni, Cal. Moineşti, nr.164B
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
326.728
Profit (Lei)
251.997
Număr angajați
2
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025326.728251.99721.00022.2193.082271.334252.1972

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
77.13%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.92%
Lichiditate curentă
12.21
Viteza rotație active
1.19

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
77.13%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.92%
Profit net per salariat
125.999 Lei
Indicator2025
Marjă profit net77.13%
Marjă profit brut78.97%
Rentabilitatea capitalului (ROE)99.92%
Profit net per salariat125.999 Lei
Viteza rotație active
1.19
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
215.48 zile
Indicator2025
Viteza rotație active1.19
Viteza rotație stocuri0
Durata medie încasare creanțe215.48 zile
Cifra de afaceri per salariat163.364 Lei
Lichiditate curentă
12.21
Lichiditate imediată
12.21
Pondere active imobilizate
1.12%
Indicator2025
Lichiditate curentă12.21
Lichiditate imediată12.21
Pondere active imobilizate1.12%
Pondere active circulante98.88%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente