Companie

Detalii identificare

Nume firmăSMARLUKS EXPRESS S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 51657855 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025028306002
EUIDROONRC.J2025028306002
Data înființării17.04.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
4941
info-icon
Transporturi rutiere de mărfuri
Industrie
Transport și depozitare
SectorTransporturi terestre și transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi rutiere de mărfuri
CAEN secundare
5221
Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
, 
5226
Alte activități anexe transporturilor
, 
5320
Alte activități poștale și de curier
, 
7711
Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Bacău, Sat Răcăciuni com. Răcăciuni, str. Preot Vasile Heişu, nr.14

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
98.136
Profit (Lei)
-25.258
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202598.136-25.258-2.10596.01069.2501.702-25.0581

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-25.74%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.02
Viteza rotație active
1.38

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-25.74%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-25.258 Lei
Indicator2025
Marjă profit net-25.74%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariat-25.258 Lei
Viteza rotație active
1.38
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
2.24 zile
Indicator2025
Viteza rotație active1.38
Viteza rotație stocuri0
Durata medie încasare creanțe2.24 zile
Cifra de afaceri per salariat98.136 Lei
Lichiditate curentă
0.02
Lichiditate imediată
0.02
Pondere active imobilizate
97.6%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.02
Lichiditate imediată0.02
Pondere active imobilizate97.6%
Pondere active circulante2.4%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente