Companie

Detalii identificare

Nume firmăBOOSTLY STUDIO S.R.L.
Cod unic de înregistrare51692976 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025029768005
EUIDROONRC.J2025029768005
Data înființării28.04.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
7311
info-icon
Activități ale agențiilor de publicitate
Industrie
Activități profesionale, științifice și tehnice
SectorPublicitate, activități de studiere a pieței și relații publice
Obiect activitateActivități ale agențiilor de publicitate
CAEN secundare
5819
Alte activități de editare
, 
6039
Activități de distribuție a altor conținuturi
, 
6210
Activități de realizare a softului la comandă (software orientat client)
, 
7312
Servicii de reprezentare media
, 
7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
, 
7330
Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
, 
7412
Design grafic și activități de comunicare vizuală
, 
7420
Activități fotografice
, 
8299
Alte activități de servicii-suport pentru întreprinderi n.c.a.
, 
9013
Alte activități de creație artistică

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaMarinarilor nr. 19, Sat Schitu | Comuna Costineşti, Constanţa
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
126.923
Profit (Lei)
83.958
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025126.92383.9586.99713.7044.95592.72384.1581

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
66.15%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.76%
Lichiditate curentă
6.77
Viteza rotație active
1.3

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
66.15%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.76%
Profit net per salariat
83.958 Lei
Indicator2025
Marjă profit net66.15%
Marjă profit brut67.13%
Rentabilitatea capitalului (ROE)99.76%
Profit net per salariat83.958 Lei
Viteza rotație active
1.3
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
36.29 zile
Indicator2025
Viteza rotație active1.3
Viteza rotație stocuri0
Durata medie încasare creanțe36.29 zile
Cifra de afaceri per salariat126.923 Lei
Lichiditate curentă
6.77
Lichiditate imediată
6.77
Pondere active imobilizate
5.07%
Indicator2025
Lichiditate curentă6.77
Lichiditate imediată6.77
Pondere active imobilizate5.07%
Pondere active circulante94.93%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente