Companie

Detalii identificare

Nume firmăSTARTIT 777 S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 51700831 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025030285001
EUIDROONRC.J2025030285001
Data înființării29.04.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
6220
info-icon
Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
Industrie
Telecomunicații; activități de programare și de consultanță în tehnologia informației; alte servicii informaționale
SectorActivități de programare și activități de consultanță în tehnologia informației
Obiect activitateActivități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) al mijloacelor de calcul
CAEN secundare
6210
Activități de realizare a softului la comandă (software orientat client)
, 
6290
Alte activități de servicii privind tehnologia informației
, 
9510
Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Ilfov, orş. Bragadiru, Aleea Voinţei, nr.1B, Et.2, ap.9
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
198.544
Profit (Lei)
1.421
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025198.5441.421118152.0306.322147.2591.6211

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
0.72%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
87.66%
Lichiditate curentă
0.97
Viteza rotație active
1.29

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
0.72%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
87.66%
Profit net per salariat
1.421 Lei
Indicator2025
Marjă profit net0.72%
Marjă profit brut1.25%
Rentabilitatea capitalului (ROE)87.66%
Profit net per salariat1.421 Lei
Viteza rotație active
1.29
Viteza rotație stocuri
6.03
Durata medie încasare creanțe
145.33 zile
Indicator2025
Viteza rotație active1.29
Viteza rotație stocuri6.03
Durata medie încasare creanțe145.33 zile
Cifra de afaceri per salariat198.544 Lei
Lichiditate curentă
0.97
Lichiditate imediată
0.75
Pondere active imobilizate
4.12%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.97
Lichiditate imediată0.75
Pondere active imobilizate4.12%
Pondere active circulante95.88%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente