Companie

Detalii identificare

Nume firmăCASA DIANA S.R.L.
Cod unic de înregistrare51706109 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025030489007
EUIDROONRC.J2025030489007
Data înființării30.04.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
5611
info-icon
Restaurante
Industrie
Hoteluri și restaurante
SectorRestaurante și alte activități de servicii de alimentație
Obiect activitateRestaurante
CAEN secundare
4711
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
, 
4712
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
, 
4722
Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne
, 
4723
Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor
, 
4724
Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase
, 
4727
Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
, 
4791
Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
, 
5621
Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
, 
5622
Alte servicii de alimentație n.c.a.

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Cluj, Sat Bădeni com. Moldoveneşti, nr.339

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
147.106
Profit (Lei)
-19.398
Număr angajați
2
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025147.106-19.398-1.61755.5022.84433.460-19.1982

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-13.19%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.6
Viteza rotație active
4.05

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-13.19%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-9.699 Lei
Indicator2025
Marjă profit net-13.19%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariat-9.699 Lei
Viteza rotație active
4.05
Viteza rotație stocuri
29.53
Durata medie încasare creanțe
55 zile
Indicator2025
Viteza rotație active4.05
Viteza rotație stocuri29.53
Durata medie încasare creanțe55 zile
Cifra de afaceri per salariat73.553 Lei
Lichiditate curentă
0.6
Lichiditate imediată
0.51
Pondere active imobilizate
7.83%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.6
Lichiditate imediată0.51
Pondere active imobilizate7.83%
Pondere active circulante92.17%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente