Companie

Detalii identificare

Nume firmăPURITY COSMETIC S.R.L.
Cod unic de înregistrare51716854 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025030917003
EUIDROONRC.J2025030917003
Data înființării05.05.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
4645
info-icon
Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
Industrie
Comerț cu ridicata și cu amănuntul
SectorComerț cu ridicata
Obiect activitateComerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
CAEN secundare
4771
Comerț cu amănuntul al îmbrăcăminții
, 
4772
Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele
, 
8299
Alte activități de servicii-suport pentru întreprinderi n.c.a.

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Bihor, Sat Cadea orş. Săcueni, Cadea, nr.331
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
44.312
Profit (Lei)
1.453
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202544.3121.45312183.215072.3681.6531

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
3.28%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
87.9%
Lichiditate curentă
0.87
Viteza rotație active
0.61

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
3.28%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
87.9%
Profit net per salariat
1.453 Lei
Indicator2025
Marjă profit net3.28%
Marjă profit brut4.27%
Rentabilitatea capitalului (ROE)87.9%
Profit net per salariat1.453 Lei
Viteza rotație active
0.61
Viteza rotație stocuri
0.74
Durata medie încasare creanțe
0 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.61
Viteza rotație stocuri0.74
Durata medie încasare creanțe0 zile
Cifra de afaceri per salariat44.312 Lei
Lichiditate curentă
0.87
Lichiditate imediată
0.15
Pondere active imobilizate
0%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.87
Lichiditate imediată0.15
Pondere active imobilizate0%
Pondere active circulante100%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente