Companie

Detalii identificare

Nume firmăAGENŢIA RAUL & BENI S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 51720740 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025031087002
EUIDROONRC.J2025031087002
Data înființării05.05.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
7311
info-icon
Activități ale agențiilor de publicitate
Industrie
Activități profesionale, științifice și tehnice
SectorPublicitate, activități de studiere a pieței și relații publice
Obiect activitateActivități ale agențiilor de publicitate
CAEN secundare
4779
Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie
, 
4791
Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaTisei nr. 20, Loc. Târgu Mureş | Municipiul Târgu Mureş, Mureş
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
34.915
Profit (Lei)
19.306
Număr angajați
0
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202534.91519.3061.6099.75416.98312.27719.5060

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
55.29%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.97%
Lichiditate curentă
1.26
Viteza rotație active
1.19

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
55.29%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.97%
Profit net per salariat
n/a
Indicator2025
Marjă profit net55.29%
Marjă profit brut65.58%
Rentabilitatea capitalului (ROE)98.97%
Profit net per salariatn/a
Viteza rotație active
1.19
Viteza rotație stocuri
57.81
Durata medie încasare creanțe
72.61 zile
Indicator2025
Viteza rotație active1.19
Viteza rotație stocuri57.81
Durata medie încasare creanțe72.61 zile
Cifra de afaceri per salariatn/a
Lichiditate curentă
1.26
Lichiditate imediată
1.2
Pondere active imobilizate
58.04%
Indicator2025
Lichiditate curentă1.26
Lichiditate imediată1.2
Pondere active imobilizate58.04%
Pondere active circulante41.96%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente