Companie

Detalii identificare

Nume firmăDENTAL IZVOR S.R.L.
Cod unic de înregistrare51721982 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025031214004
EUIDROONRC.J2025031214004
Data înființării05.05.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
8623
info-icon
Activități de asistență stomatologică
Industrie
Sănătate și asistență socială
SectorActivități referitoare la sănătatea umană
Obiect activitateActivități de asistență stomatologică
CAEN secundare
8699
Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Braşov, Sat Tărlungeni com. Tărlungeni, str. Izvorului, nr.8I
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
58.351
Profit (Lei)
-50.971
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202558.351-50.971-4.24873.94514.7208.454-50.7711

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-87.35%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.11
Viteza rotație active
2.52

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-87.35%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-50.971 Lei
Indicator2025
Marjă profit net-87.35%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariat-50.971 Lei
Viteza rotație active
2.52
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
Indicator2025
Viteza rotație active2.52
Viteza rotație stocuri0
Durata medie încasare creanțe0 zile
Cifra de afaceri per salariat58.351 Lei
Lichiditate curentă
0.11
Lichiditate imediată
0.11
Pondere active imobilizate
63.52%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.11
Lichiditate imediată0.11
Pondere active imobilizate63.52%
Pondere active circulante36.48%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente