Companie

Detalii identificare

Nume firmăRENT A CAR SEBASTIAN CRC S.R.L.
Cod unic de înregistrare51751894 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025032553001
EUIDROONRC.J2025032553001
Data înființării09.05.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
7711
info-icon
Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
Industrie
Activități de servicii administrative și activități de servicii-suport
SectorActivități de închiriere și leasing
Obiect activitateActivități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
CAEN secundare
4933
Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
, 
4941
Transporturi rutiere de mărfuri
, 
5221
Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaSat Bistriţa Bârgăului | Comuna Bistriţa Bârgăului, Bistriţa-Năsăud
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
38.471
Profit (Lei)
204
Număr angajați
0
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202538.47120417123.82493.65129.2964040

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
0.53%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
50.5%
Lichiditate curentă
0.24
Viteza rotație active
0.31

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
0.53%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
50.5%
Profit net per salariat
n/a
Indicator2025
Marjă profit net0.53%
Marjă profit brut0.63%
Rentabilitatea capitalului (ROE)50.5%
Profit net per salariatn/a
Viteza rotație active
0.31
Viteza rotație stocuri
32.06
Durata medie încasare creanțe
2.26 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.31
Viteza rotație stocuri32.06
Durata medie încasare creanțe2.26 zile
Cifra de afaceri per salariatn/a
Lichiditate curentă
0.24
Lichiditate imediată
0.23
Pondere active imobilizate
76.17%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.24
Lichiditate imediată0.23
Pondere active imobilizate76.17%
Pondere active circulante23.83%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente