Companie

Detalii identificare

Nume firmăAX DELUXE TRADE S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 51752830 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025032581002
EUIDROONRC.J2025032581002
Data înființării09.05.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
4771
info-icon
Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei
Industrie
Comerț cu ridicata și cu amănuntul
SectorComerț cu amănuntul
Obiect activitateComerț cu amănuntul al îmbrăcăminții

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Prahova, Sat Ploieştiori com. Blejoi, str. Teleajenului, nr.180
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
382.727
Profit (Lei)
-6.801
Număr angajați
0
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025382.727-6.801-567369.5793.465359.509-6.6050

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-1.78%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.97
Viteza rotație active
1.05

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-1.78%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
n/a
Indicator2025
Marjă profit net-1.78%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariatn/a
Viteza rotație active
1.05
Viteza rotație stocuri
63.79
Durata medie încasare creanțe
302.77 zile
Indicator2025
Viteza rotație active1.05
Viteza rotație stocuri63.79
Durata medie încasare creanțe302.77 zile
Cifra de afaceri per salariatn/a
Lichiditate curentă
0.97
Lichiditate imediată
0.96
Pondere active imobilizate
0.95%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.97
Lichiditate imediată0.96
Pondere active imobilizate0.95%
Pondere active circulante99.05%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente