Companie

Detalii identificare

Nume firmăSTRATOSPHERE GROWTH S.R.L.
Cod unic de înregistrare51754998 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025032880004
EUIDROONRC.J2025032880004
Data înființării09.05.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
6210
info-icon
Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Industrie
Telecomunicații; activități de programare și de consultanță în tehnologia informației; alte servicii informaționale
SectorActivități de programare și activități de consultanță în tehnologia informației
Obiect activitateActivități de realizare a softului la comandă (software orientat client)
CAEN secundare
5811
Activități de editare a cărților
, 
5812
Activități de editare a ziarelor
, 
5813
Activități de editare a revistelor și periodicelor
, 
5819
Alte activități de editare
, 
5821
Activități de editare a jocurilor de calculator
, 
5829
Activități de editare a altor produse software
, 
5911
Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
, 
5912
Activități postproducție cinematografică, video și de programe de televiziune
, 
5913
Activități de distribuție a filmelor cinematografice, video și a programelor de televiziune
, 
5914
Proiecția de filme cinematografice

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Maramureş, mun. Baia Mare, str. Rozelor, nr.14B

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
93.304
Profit (Lei)
55.320
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202593.30455.3204.61017.8228.18465.15855.5201

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
59.29%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.64%
Lichiditate curentă
3.66
Viteza rotație active
1.27

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
59.29%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.64%
Profit net per salariat
55.320 Lei
Indicator2025
Marjă profit net59.29%
Marjă profit brut62.23%
Rentabilitatea capitalului (ROE)99.64%
Profit net per salariat55.320 Lei
Viteza rotație active
1.27
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
87.72 zile
Indicator2025
Viteza rotație active1.27
Viteza rotație stocuri0
Durata medie încasare creanțe87.72 zile
Cifra de afaceri per salariat93.304 Lei
Lichiditate curentă
3.66
Lichiditate imediată
3.66
Pondere active imobilizate
11.16%
Indicator2025
Lichiditate curentă3.66
Lichiditate imediată3.66
Pondere active imobilizate11.16%
Pondere active circulante88.84%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente