Companie

Detalii identificare

Nume firmăF & D REAL STORE S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 51758280 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025032949000
EUIDROONRC.J2025032949000
Data înființării09.05.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
8299
info-icon
Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Industrie
Activități de servicii administrative și activități de servicii-suport
SectorActivități de secretariat, servicii-suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor
Obiect activitateAlte activități de servicii-suport pentru întreprinderi n.c.a.

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Ilfov, orş. Bragadiru, str. Izvor, nr.23A
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
1.031.901
Profit (Lei)
216.627
Număr angajați
19
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
20251.031.901216.62718.052114.14494.170236.801216.82719

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
20.99%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.91%
Lichiditate curentă
2.07
Viteza rotație active
3.12

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
20.99%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.91%
Profit net per salariat
11.401 Lei
Indicator2025
Marjă profit net20.99%
Marjă profit brut21.99%
Rentabilitatea capitalului (ROE)99.91%
Profit net per salariat11.401 Lei
Viteza rotație active
3.12
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
81 zile
Indicator2025
Viteza rotație active3.12
Viteza rotație stocuri0
Durata medie încasare creanțe81 zile
Cifra de afaceri per salariat54.311 Lei
Lichiditate curentă
2.07
Lichiditate imediată
2.07
Pondere active imobilizate
28.45%
Indicator2025
Lichiditate curentă2.07
Lichiditate imediată2.07
Pondere active imobilizate28.45%
Pondere active circulante71.55%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente