Companie

Detalii identificare

Nume firmăSAFFELI EVENTS S.R.L.
Cod unic de înregistrare51765547 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025033353000
EUIDROONRC.J2025033353000
Data înființării12.05.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
5611
info-icon
Restaurante
Industrie
Hoteluri și restaurante
SectorRestaurante și alte activități de servicii de alimentație
Obiect activitateRestaurante
CAEN secundare
4711
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
, 
4941
Transporturi rutiere de mărfuri
, 
8230
Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
, 
9319
Alte activități sportive n.c.a

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaLiviu Cornel Babeş nr. 13, Loc. Braşov | Municipiul Braşov, Braşov
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
6.661
Profit (Lei)
-31.440
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
20256.661-31.440-2.62032.7602831.237-31.2401

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-472%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.04
Viteza rotație active
4.38

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-472%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-31.440 Lei
Indicator2025
Marjă profit net-472%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariat-31.440 Lei
Viteza rotație active
4.38
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
Indicator2025
Viteza rotație active4.38
Viteza rotație stocuri0
Durata medie încasare creanțe0 zile
Cifra de afaceri per salariat6.661 Lei
Lichiditate curentă
0.04
Lichiditate imediată
0.04
Pondere active imobilizate
18.62%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.04
Lichiditate imediată0.04
Pondere active imobilizate18.62%
Pondere active circulante81.38%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente