Companie

Detalii identificare

Nume firmăARY MEDICAL S.R.L.
Cod unic de înregistrare51768217 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025033443000
EUIDROONRC.J2025033443000
Data înființării12.05.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
8730
info-icon
Activități ale căminelor de bătrâni și ale căminelor pentru persoane cu dizabilități aflate în incapacitate de a se îngriji singure
Industrie
Sănătate și asistență socială
SectorServicii combinate de îngrijire medicală și asistență socială, cu cazare
Obiect activitateActivități ale căminelor de bătrâni și ale căminelor pentru persoane cu dizabilități aflate în incapacitate de a se îngriji singure
CAEN secundare
5622
Alte servicii de alimentație n.c.a.

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaSan Marino nr. 16-26, Sat Tamaşi | Comuna Corbeanca, Ilfov

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
82.284
Profit (Lei)
-46.620
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202582.284-46.620-3.885222.74056.514119.806-46.4201

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-56.66%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.54
Viteza rotație active
0.47

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-56.66%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-46.620 Lei
Indicator2025
Marjă profit net-56.66%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariat-46.620 Lei
Viteza rotație active
0.47
Viteza rotație stocuri
338.62
Durata medie încasare creanțe
523.04 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.47
Viteza rotație stocuri338.62
Durata medie încasare creanțe523.04 zile
Cifra de afaceri per salariat82.284 Lei
Lichiditate curentă
0.54
Lichiditate imediată
0.54
Pondere active imobilizate
32.05%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.54
Lichiditate imediată0.54
Pondere active imobilizate32.05%
Pondere active circulante67.95%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente