Companie

Detalii identificare

Nume firmăVLD&VLADI TRANS S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 51772218 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025033526002
EUIDROONRC.J2025033526002
Data înființării13.05.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
4941
info-icon
Transporturi rutiere de mărfuri
Industrie
Transport și depozitare
SectorTransporturi terestre și transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi rutiere de mărfuri
CAEN secundare
5221
Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
, 
5224
Manipulări
, 
5225
Activități de servicii logistice pentru transporturi
, 
5226
Alte activități anexe transporturilor
, 
5231
Activități de intermediere pentru transportul de marfă
, 
7712
Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Vaslui, Sat Drujeşti com. Băcani, nr.20, str. Principală 1
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
660.492
Profit (Lei)
111.506
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025660.492111.5069.292265.904189.746187.864111.7061

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
16.88%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.82%
Lichiditate curentă
0.71
Viteza rotație active
1.75

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
16.88%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.82%
Profit net per salariat
111.506 Lei
Indicator2025
Marjă profit net16.88%
Marjă profit brut19.76%
Rentabilitatea capitalului (ROE)99.82%
Profit net per salariat111.506 Lei
Viteza rotație active
1.75
Viteza rotație stocuri
94356
Durata medie încasare creanțe
74.51 zile
Indicator2025
Viteza rotație active1.75
Viteza rotație stocuri94356
Durata medie încasare creanțe74.51 zile
Cifra de afaceri per salariat660.492 Lei
Lichiditate curentă
0.71
Lichiditate imediată
0.71
Pondere active imobilizate
50.25%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.71
Lichiditate imediată0.71
Pondere active imobilizate50.25%
Pondere active circulante49.75%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente