Companie

Detalii identificare

Nume firmăLT GRUP SPED S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 51776953 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025033885000
EUIDROONRC.J2025033885000
Data înființării13.05.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
4941
info-icon
Transporturi rutiere de mărfuri
Industrie
Transport și depozitare
SectorTransporturi terestre și transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi rutiere de mărfuri
CAEN secundare
5221
Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
, 
5225
Activități de servicii logistice pentru transporturi
, 
5226
Alte activități anexe transporturilor
, 
5231
Activități de intermediere pentru transportul de marfă

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Vaslui, Sat Lipovăţ com. Lipovăţ, str. Făgădău, nr.34
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
98.288
Profit (Lei)
36.499
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202598.28836.4993.042121.03964.56893.17036.6991

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
37.13%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.46%
Lichiditate curentă
0.77
Viteza rotație active
0.62

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
37.13%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.46%
Profit net per salariat
36.499 Lei
Indicator2025
Marjă profit net37.13%
Marjă profit brut44.04%
Rentabilitatea capitalului (ROE)99.46%
Profit net per salariat36.499 Lei
Viteza rotație active
0.62
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
249.73 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.62
Viteza rotație stocuri0
Durata medie încasare creanțe249.73 zile
Cifra de afaceri per salariat98.288 Lei
Lichiditate curentă
0.77
Lichiditate imediată
0.77
Pondere active imobilizate
40.93%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.77
Lichiditate imediată0.77
Pondere active imobilizate40.93%
Pondere active circulante59.07%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente