Companie

Detalii identificare

Nume firmăPIPACS FLORA S.R.L.
Cod unic de înregistrare51778687 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025033945007
EUIDROONRC.J2025033945007
Data înființării14.05.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
4776
info-icon
Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea
Industrie
Comerț cu ridicata și cu amănuntul
SectorComerț cu amănuntul
Obiect activitateComerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și al hranei pentru acestea
CAEN secundare
4622
Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor
, 
4631
Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor
, 
4778
Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
, 
4941
Transporturi rutiere de mărfuri
, 
5210
Depozitări

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaHaltei nr. 2, Loc. Odorheiu Secuiesc | Municipiul Odorheiu Secuiesc, Harghita
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
153.772
Profit (Lei)
5.402
Număr angajați
2
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025153.7725.40245023.45686528.1935.6022

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
3.51%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
96.43%
Lichiditate curentă
1.2
Viteza rotație active
5.29

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
3.51%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
96.43%
Profit net per salariat
2.701 Lei
Indicator2025
Marjă profit net3.51%
Marjă profit brut4.49%
Rentabilitatea capitalului (ROE)96.43%
Profit net per salariat2.701 Lei
Viteza rotație active
5.29
Viteza rotație stocuri
29.34
Durata medie încasare creanțe
1.86 zile
Indicator2025
Viteza rotație active5.29
Viteza rotație stocuri29.34
Durata medie încasare creanțe1.86 zile
Cifra de afaceri per salariat76.886 Lei
Lichiditate curentă
1.2
Lichiditate imediată
0.98
Pondere active imobilizate
2.98%
Indicator2025
Lichiditate curentă1.2
Lichiditate imediată0.98
Pondere active imobilizate2.98%
Pondere active circulante97.02%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente