Companie

Detalii identificare

Nume firmăGAVISOMAD S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 51779801 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025033993000
EUIDROONRC.J2025033993000
Data înființării14.05.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
1611
info-icon
Tăierea și rindeluirea lemnului
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorPrelucrarea lemnului, fabricarea produselor din lemn și plută, cu excepția mobilei; fabricarea articolelor din paie și din alte materiale vegetale împletite
Obiect activitateTăierea și rindeluirea lemnului
CAEN secundare
0210
Silvicultură și alte activități forestiere
, 
0220
Exploatarea forestieră
, 
0230
Colectarea produselor forestiere nelemnoase din flora spontană
, 
0240
Activități de servicii anexe silviculturii
, 
1612
Prelucrarea și finisarea lemnului
, 
1621
Fabricarea de furnire și a panourilor din lemn
, 
1622
Fabricarea parchetului asamblat în panouri
, 
1623
Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
, 
1624
Fabricarea ambalajelor din lemn
, 
1625
Fabricarea de uși și ferestre din lemn

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaSat Nereju Mic | Comuna Nereju, Vrancea
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
3.221
Profit (Lei)
-17.207
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
20253.221-17.207-1.43422.42505.418-17.0071

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-534.21%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.24
Viteza rotație active
0.59

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-534.21%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-17.207 Lei
Indicator2025
Marjă profit net-534.21%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariat-17.207 Lei
Viteza rotație active
0.59
Viteza rotație stocuri
19.17
Durata medie încasare creanțe
75.7 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.59
Viteza rotație stocuri19.17
Durata medie încasare creanțe75.7 zile
Cifra de afaceri per salariat3.221 Lei
Lichiditate curentă
0.24
Lichiditate imediată
0.23
Pondere active imobilizate
0%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.24
Lichiditate imediată0.23
Pondere active imobilizate0%
Pondere active circulante100%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente