Companie

Detalii identificare

Nume firmăVOGUESTA FASHIONABLE S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 51781534 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025034060006
EUIDROONRC.J2025034060006
Data înființării14.05.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
4791
info-icon
Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
Industrie
Comerț cu ridicata și cu amănuntul
SectorComerț cu amănuntul
Obiect activitateIntermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
CAEN secundare
4611
Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate
, 
4616
Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele
, 
4618
Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific n.c.a.
, 
4619
Intermedieri în comerțul cu produse diverse
, 
4641
Comerț cu ridicata al produselor textile
, 
4642
Comerț cu ridicata al îmbrăcăminții și încălțămintei
, 
4643
Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor
, 
4644
Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie și produse de întreținere
, 
4645
Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
, 
4647
Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și al articolelor de iluminat

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaNaţională nr. 25, Loc. Iaşi | Municipiul Iaşi, Iaşi
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
1.223.609
Profit (Lei)
706.814
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
20251.223.609706.81458.90188.5650795.579707.0141

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
57.76%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.97%
Lichiditate curentă
8.98
Viteza rotație active
1.54

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
57.76%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.97%
Profit net per salariat
706.814 Lei
Indicator2025
Marjă profit net57.76%
Marjă profit brut60.77%
Rentabilitatea capitalului (ROE)99.97%
Profit net per salariat706.814 Lei
Viteza rotație active
1.54
Viteza rotație stocuri
962.71
Durata medie încasare creanțe
236.87 zile
Indicator2025
Viteza rotație active1.54
Viteza rotație stocuri962.71
Durata medie încasare creanțe236.87 zile
Cifra de afaceri per salariat1.223.609 Lei
Lichiditate curentă
8.98
Lichiditate imediată
8.97
Pondere active imobilizate
0%
Indicator2025
Lichiditate curentă8.98
Lichiditate imediată8.97
Pondere active imobilizate0%
Pondere active circulante100%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente