Companie

Detalii identificare

Nume firmăDVD NECTARIE S.R.L.
Cod unic de înregistrare51785137 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025034051006
EUIDROONRC.J2025034051006
Data înființării14.05.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
5630
info-icon
Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Industrie
Hoteluri și restaurante
SectorRestaurante și alte activități de servicii de alimentație
Obiect activitateBaruri și alte activități de servire a băuturilor
CAEN secundare
4683
Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
, 
4711
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
, 
4712
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
, 
4752
Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și al celor pentru vopsit

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaSat Leucuşeşti | Comuna Preuteşti, Suceava
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
146.048
Profit (Lei)
1.064
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025146.0481.06489113.90729885.2731.2641

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
0.73%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
84.18%
Lichiditate curentă
0.75
Viteza rotație active
1.71

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
0.73%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
84.18%
Profit net per salariat
1.064 Lei
Indicator2025
Marjă profit net0.73%
Marjă profit brut0.86%
Rentabilitatea capitalului (ROE)84.18%
Profit net per salariat1.064 Lei
Viteza rotație active
1.71
Viteza rotație stocuri
1.48
Durata medie încasare creanțe
9.97 zile
Indicator2025
Viteza rotație active1.71
Viteza rotație stocuri1.48
Durata medie încasare creanțe9.97 zile
Cifra de afaceri per salariat146.048 Lei
Lichiditate curentă
0.75
Lichiditate imediată
-0.12
Pondere active imobilizate
0.35%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.75
Lichiditate imediată-0.12
Pondere active imobilizate0.35%
Pondere active circulante99.65%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente