Companie

Detalii identificare

Nume firmăION MOS HORECA S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 51795300 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025034671004
EUIDROONRC.J2025034671004
Data înființării15.05.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
4637
info-icon
Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente
Industrie
Comerț cu ridicata și cu amănuntul
SectorComerț cu ridicata
Obiect activitateComerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente
CAEN secundare
0240
Activități de servicii anexe silviculturii
, 
1011
Prelucrarea și conservarea cărnii
, 
1012
Prelucrarea și conservarea cărnii de pasăre
, 
1013
Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
, 
1083
Prelucrarea ceaiului și cafelei
, 
1084
Fabricarea condimentelor și ingredientelor
, 
1085
Fabricarea de mâncăruri preparate
, 
1089
Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.
, 
1624
Fabricarea ambalajelor din lemn
, 
1812
Alte activități de tipărire n.c.a.

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaLt. Erou Gheorghe Silache nr. 1-3, Sat Roşu | Comuna Chiajna, Ilfov

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
1.197.021
Profit (Lei)
302.215
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
20251.197.021302.21525.185784.66801.086.626302.4151

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
25.25%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.93%
Lichiditate curentă
1.38
Viteza rotație active
1.1

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
25.25%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.93%
Profit net per salariat
302.215 Lei
Indicator2025
Marjă profit net25.25%
Marjă profit brut29.75%
Rentabilitatea capitalului (ROE)99.93%
Profit net per salariat302.215 Lei
Viteza rotație active
1.1
Viteza rotație stocuri
3.34
Durata medie încasare creanțe
181.84 zile
Indicator2025
Viteza rotație active1.1
Viteza rotație stocuri3.34
Durata medie încasare creanțe181.84 zile
Cifra de afaceri per salariat1.197.021 Lei
Lichiditate curentă
1.38
Lichiditate imediată
0.93
Pondere active imobilizate
0%
Indicator2025
Lichiditate curentă1.38
Lichiditate imediată0.93
Pondere active imobilizate0%
Pondere active circulante100%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente