Companie

Detalii identificare

Nume firmăAMA SELECT CATERING S.R.L.
Cod unic de înregistrare51832719 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025036104007
EUIDROONRC.J2025036104007
Data înființării22.05.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
5621
info-icon
Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
Industrie
Hoteluri și restaurante
SectorRestaurante și alte activități de servicii de alimentație
Obiect activitateActivități de alimentație (catering) pentru evenimente
CAEN secundare
5611
Restaurante
, 
5612
Activități ale unităților mobile de alimentație
, 
5622
Alte servicii de alimentație n.c.a.
, 
5630
Baruri și alte activități de servire a băuturilor
, 
9329
Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaLaminoriştilor nr. 152, Loc. Câmpia Turzii | Municipiul Câmpia Turzii, Cluj

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
17.548
Profit (Lei)
-168.365
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202517.548-168.365-14.030191.27016.3356.770-168.1651

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-959.45%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.04
Viteza rotație active
0.76

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-959.45%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-168.365 Lei
Indicator2025
Marjă profit net-959.45%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariat-168.365 Lei
Viteza rotație active
0.76
Viteza rotație stocuri
3.2
Durata medie încasare creanțe
7.82 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.76
Viteza rotație stocuri3.2
Durata medie încasare creanțe7.82 zile
Cifra de afaceri per salariat17.548 Lei
Lichiditate curentă
0.04
Lichiditate imediată
0.01
Pondere active imobilizate
70.7%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.04
Lichiditate imediată0.01
Pondere active imobilizate70.7%
Pondere active circulante29.3%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente