Companie

Detalii identificare

Nume firmăDARIA & NATY PAN S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 51841369 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025036780007
EUIDROONRC.J2025036780007
Data înființării23.05.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
1071
info-icon
Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorIndustria alimentară
Obiect activitateFabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
CAEN secundare
4711
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
, 
4724
Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaCrinilor nr. 4, Sat Giera | Comuna Giera, Timiş
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
62.570
Profit (Lei)
-37.098
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202562.570-37.098-3.09258.3162.66918.749-36.8981

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-59.29%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.32
Viteza rotație active
2.92

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-59.29%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-37.098 Lei
Indicator2025
Marjă profit net-59.29%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariat-37.098 Lei
Viteza rotație active
2.92
Viteza rotație stocuri
67.57
Durata medie încasare creanțe
36.85 zile
Indicator2025
Viteza rotație active2.92
Viteza rotație stocuri67.57
Durata medie încasare creanțe36.85 zile
Cifra de afaceri per salariat62.570 Lei
Lichiditate curentă
0.32
Lichiditate imediată
0.31
Pondere active imobilizate
12.46%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.32
Lichiditate imediată0.31
Pondere active imobilizate12.46%
Pondere active circulante87.54%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente