Companie

Detalii identificare

Nume firmăJIMMY TIME S.R.L.
Cod unic de înregistrare51844675 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025037036002
EUIDROONRC.J2025037036002
Data înființării23.05.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
4777
info-icon
Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor
Industrie
Comerț cu ridicata și cu amănuntul
SectorComerț cu amănuntul
Obiect activitateComerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor
CAEN secundare
4712
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
, 
4726
Comerț cu amănuntul al produselor din tutun
, 
4778
Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Neamţ, Sat Vădurele com. Alexandru Cel Bun, str. Uzinei, nr.22
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
331.218
Profit (Lei)
24.309
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025331.21824.3092.02640.441064.95024.5091

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
7.34%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.18%
Lichiditate curentă
1.61
Viteza rotație active
5.1

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
7.34%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.18%
Profit net per salariat
24.309 Lei
Indicator2025
Marjă profit net7.34%
Marjă profit brut9.68%
Rentabilitatea capitalului (ROE)99.18%
Profit net per salariat24.309 Lei
Viteza rotație active
5.1
Viteza rotație stocuri
4.73
Durata medie încasare creanțe
14.55 zile
Indicator2025
Viteza rotație active5.1
Viteza rotație stocuri4.73
Durata medie încasare creanțe14.55 zile
Cifra de afaceri per salariat331.218 Lei
Lichiditate curentă
1.61
Lichiditate imediată
-0.13
Pondere active imobilizate
0%
Indicator2025
Lichiditate curentă1.61
Lichiditate imediată-0.13
Pondere active imobilizate0%
Pondere active circulante100%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente